Kontakt

Powermed Poland Centrala

43-300 Bielsko-Biała, ul. Kamińskiego 19

Czynne od 9:00 do 16:00

tel. 33 813 03 01

 

 

Serwis Gwarancyjny Powermed

43-384 Jaworze, ul. Bielska 55

Czynne od 9:00 do 16:00

Telefon i fax: +48 33 815 66 60, kom. +48 661 222 266

E-mail: serwis@powermedintl.pl

 

Serwis Pogwarancyjny dla urządzeń Powermed, akcesoriów i innych urządzeń dodatkowych

Telefon: +48 33 499 27 95

E-mail: serwis@powermed.pl

 

Biura regionalne Powermed

Bielsko-Biała – tel 33 499 69 00 bielsko@powermed.pl

Sosnowiec – tel 32 297 39 00 sosnowiec@powermed.pl

Gliwice – tel 531 251 361 gliwice@powermed.pl

Gdańsk – tel 58 300 41 81 gdansk@powermed.pl

Radom – tel 48 365 00 67 radom@powermed.pl

Poznań – tel 570 535 353 poznan@powermed.pl

Warszawa – tel 570 634 017 warszawa@powermed.pl

 

Biura w trakcie reorganizacji:

Wrocław – wroclaw@powermed.pl

Rzeszów – rzeszow@powermed.pl

Gdynia –  gdynia@powermed.pl

Rybnik – rybnik@powermed.pl